Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Сало в пакете.

Автор: RusGT от 19-06-2016, 16:12, посмотрело: 622

Сало в пакете.

Сало в пакете.Ну очень ВКУСНО!

Категория: Сало / М'ясо

 

Рулет із сала по-турецьки

Автор: Iana_92 от 20-01-2016, 19:55, посмотрело: 537

Рулет із сала по-турецьки

Делікатні, маленькі рулети з сала з сиром і індичкою - делікатес, який ви можете спробувати в сонячній Туреччині або приготувати його в домашніх умовах. Тонкі шари цього рулету нагадують м'ясне шарування або усіма улюблений курячий рулет. Але за рахунок сального прошарку він виходить вишуканіший і смачніший. Із задоволенням представляю вашій увазі рулет із сала по-турецьки!

Категория: Рецепты / Закуски / Сало

 

Сухе засолювання сала

Автор: Iana_92 от 20-01-2016, 19:40, посмотрело: 621

Сухе засолювання сала

Способів засолювання сала досить багато. Це і сало в розсолі, сало в цибульному лушпинні і багато інших рецептів. Сьогодні ми познайомимо вас з сухими методом заготівлі цього продукту. Рецепт досить таки простий і дуже вдало підходить для закуски. Таке сало можна подати і на святковий стіл, і узяти з собою на природу.

Категория: Рецепты / Закуски / Сало

 

Копчене сало в аерогрилі

Автор: Iana_92 от 20-01-2016, 19:26, посмотрело: 565

Копчене сало в аерогрилі

Копчене сало дуже смачне і мало хто відмовиться його скуштувати. Готувати можна як на природі, так і в домашніх умовах в аерогрилі. Спосіб копчення може бути як холодний, так і гарячий. Давайте спробуємо?

Категория: Рецепты / Закуски / Сало

 

Сало по-угорськи

Автор: Iana_92 от 20-01-2016, 19:14, посмотрело: 1 019

Сало по-угорськи

Попри те, що солоне сало вважається українським національним продуктом, його високо цінують у Білорусії, Польщі, Угорщині, Чехії і у багатьох інших країнах. Відношення дієтологів до сала в різний час було дуже неоднозначним. Час від часу його заносили в "чорний список". Зараз вважається, що в помірних кількостях воно корисне, оскільки містить деякі ненасичені жирні кислоти, необхідні для здоров'я людського організму. У різних народів склалися свої традиційні рецепти засолювання сала. Один з них - сало по-угорськи, з паприкою і часником.

Категория: Рецепты / Закуски / Сало

 

Соління сала гарячим способом

Автор: roman от 18-01-2016, 18:19, посмотрело: 624

Соління сала гарячим способом


Звідки з'явилося соління сала гарячим способом, невідомо, деякі приписують даний рецепт сербським кулінарам, інші польським, треті румунським, ну а я припускаю, що це найсмачніший варіант української всіма улюбленої закуски. У кожному разі, хто б не придумав спосіб, велике йому спасибі, тому що це диво виходить таким смачним, що від нього просто неможливо відірватися!

Категория: Рецепты / Закуски / Сало

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.