Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Розсольник з нирками

Автор: mrgrtsereda от 10-01-2016, 21:51, посмотрело: 648

Розсольник з нирками

Розсольник з нирками - російська страва з неймовірно приємним кисло-солодкуватим присмаком і божественним ароматом. Прийшла вона із старовини і раніше називалася "Калья" - суп, зварений на рибному або м'ясному бульйоні з додаванням розсолу. З часом до складу цієї дивовижної страви почали входити інші не менш смачні продукти, наприклад, картопля, морква, цибуля, ріпа, вівсяна, рисова або перлова крупа, а також велика кількість пряної зелені : пастернак, щавель, естрагон, селера, петрушка, кріп і багато інших.
Готувати розсольник досить клопітка справа, але повірте, воно того коштує!

Категория: Рецепты / Перші страви / Розсольник

 

Розсольник в мультиварці

Автор: mrgrtsereda от 10-01-2016, 18:58, посмотрело: 569

Розсольник в мультиварці

Так, скільки ж є смачних страв, які можна приготувати в мультиварці! Завдяки технічному прогресу тепер справжньою господинею на кухні може стати навіть дитина. Той же розсольник в мультиварці виходить в сто разів краще, ніж приготований на плиті. Завдяки спеціальній конструкції суп готується як би у власному соку і з нього не виходять ніякі аромати і навар. Тому на виході ви можете покуштувати розсольник як у бабусі - зварений на звичайній російській печі.

Категория: Рецепты / Перші страви / Розсольник

 

Розсольник з куркою

Автор: mrgrtsereda от 10-01-2016, 18:24, посмотрело: 608

Розсольник з куркою

Російська кухня відома своїми першими стравами такими, як щі, солянки, кальї, а також розсольники, які гідні особливої уваги. Наваристий бульйон цієї страви відмінно доповнюється солоними огірочками або розсолом від огірків. Суп-розсольник готують різними способами, але найосновнішим з них є рецепт розсольника з куркою, який пропоную використати, щоб здивувати любителів поїсти смачно і ситно.

Категория: Рецепты / Перші страви / Розсольник

 

Розсольник по-польськи

Автор: mrgrtsereda от 10-01-2016, 18:10, посмотрело: 576

Розсольник по-польськи

Серед найулюбленіших страв в плані приготування у господинь є розсольники. І є через що! Ця гаряча страва дуже швидко готуватися, в ній багато інгредієнтів, що робить розсольники дуже ситними і варіантів приготування розсольника дуже багато. Один з них я зараз вам представлю - розсольник по-польськи!

Категория: Рецепты / Перші страви / Розсольник

 

Розсольник з морських гребінців

Автор: mrgrtsereda от 8-01-2016, 22:53, посмотрело: 536

Розсольник з морських гребінців

Рецептура приготування морепродуктів прийшла до нас з островів Середземномор'я. Іноді середземноморські страви незвично переплітаються з рецептами слов'янської кухні, утворюючи цікавий симбіоз екзотики і традицій. Розсольник з морських гребінців – рецепт для сміливих, які не бояться експериментів гурманів. Не варто також забувати, що м'ясо морських гребінців дуже корисне, так як багате білками і вітамінами, а засвоюється легше, ніж яловичина.

Категория: Рецепты / Перші страви / Розсольник

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.