Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Салат «Чорна троянда»

Автор: mrgrtsereda от 6-01-2016, 21:42, посмотрело: 544

Салат «Чорна троянда»

Традиційні російські салати такі, як «Оселедець під шубою», «Олів'є» та багато інших полюбилися нам за те, що вони дуже смачні і ситні. Жодне застілля не обходиться без цих страв, тому вони трохи набридли. Щоб внести трішки різноманітності в святковий стіл, ми вам пропонуємо звичайний салат «Оселедець під шубою» перетворити в оригінальний салат «Чорна троянда», який готують з тих же інгредієнтів, тільки оформлений у вигляді незвичайної квітки.

Категория: Рецепты / Салати / Рибні салати

 

Салат "Перлина в траві"

Автор: mrgrtsereda от 6-01-2016, 21:32, посмотрело: 578

Салат "Перлина в траві"

Салат Перлина в траві - це прекрасний варіант для заміни, вже набридлих салатів з м'ясом, куркою та інших. Як відомо, душа у весняний час року просить чого-небудь особливо легкого і пісного, але в той же час ситного і смачного. Цей незвичайний салат зможе цілком порадувати Вас поєднанням того й іншого. Відмінно підходить для святкового столу, і для простої сімейної вечері.

Категория: Рецепты / Салати / Рибні салати

 

Салат «Золота рибка»

Автор: mrgrtsereda от 6-01-2016, 21:22, посмотрело: 644

Салат «Золота рибка»

Здавалося б, до складу цього салату входять найпростіші продукти, але його смак здатен приємно здивувати буквально кожного, навіть найзапеклішого гурмана. Готувати його дуже просто і досить швидко. З таким завданням зможуть впоратися навіть найдедосвітніші господині. Адже, володіти спеціальними навичками для його приготування абсолютно не потрібно. Спробуйте приготувати салат «Золота рибка» і незабаром він стане одним з найулюбленіших салатів всієї Вашої сім'ї!

Категория: Рецепты / Салати / Рибні салати

 

Салат рибки в ставку

Автор: mrgrtsereda от 6-01-2016, 21:08, посмотрело: 511

Салат рибки в ставку

Ми звикли, що зі шпротів максимум, що можна зробити це бутерброди. Я ж вирішила трохи пофантазувати і застосувати шпроти трохи по–іншому. А чому б не зробити салат зі шпротами? Цей салат дуже легко і швидко приготувати, але зате його вид, його оформлення викликає незабутні враження. Я пропоную вам сьогодні приготувати салат рибки в ставку.

Категория: Рецепты / Салати / Рибні салати

 

Салат "Гілка бузку"

Автор: mrgrtsereda от 6-01-2016, 20:45, посмотрело: 581

Салат "Гілка бузку"

Мабуть жодне свято не обходиться без салатів. Це і ситно і дуже смачно. Щоб прикрасити стіл і заманити в будинок весняний настрій, обов'язково потрібно приготувати салат "Гілка бузку". Склад салату нехитрий, як і спосіб приготування. Головне в ньому - це оформлення. Обов'язкових інгредієнтів немає, і це тільки плюс. Адже Ви можете приготувати салат з того, що є у Вашому холодильнику!

Категория: Рецепты / Салати / Рибні салати

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.