Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
 

Суп картофельный с мелко шинкованными овощами на мясном бульоне со сметаной

Автор: RusGT от 19-02-2017, 18:01, посмотрело: 419

Суп картофельный с мелко шинкованными овощами на мясном бульоне со сметаной

Этот прекрасный базовый рецепт для приготовления картофельного супа-пюре. Вы можете усилить мясную составляющую и вместе с овощами обжарить пару ломтиков бекона. Или, наоборот, сделать его постным, приготовив на овощном или грибном бульоне.

Категория: Рецепты / Перші страви / Овочеві супи

 

Тыквенный суп в тайском стиле

Автор: RusGT от 12-11-2016, 13:52, посмотрело: 397

Тыквенный суп в тайском стиле

Для любителей ярких вкусов и насыщенных ароматов любое упоминание в тексте тайской кухни уже само по себе привлекательно. Еду, приготовленную в тайском стиле, интересно пробовать, но еще интереснее готовить. Приготовьте этот суп хотя бы ради открытия чудесного сочетания тыквы и кокосового молока. И потом превращайте его в мусс, суфле или даже мороженое.

Категория: Перші страви / Овочеві супи

 

Простий супчик за 10 хвилин

Автор: mrgrtsereda от 8-01-2016, 22:17, посмотрело: 547

Простий супчик за 10 хвилин

Простий супчик за 10 хвилин – відмінна страва для тих, хто прийшов втомлений з роботи або ж просто втомився постійно стояти біля плити, і так хочеться виділити трохи вільного часу для себе. Також доречна ця страва і для студентів, які постійно займаються і у них фізично не вистачає часу, щоб приготувати собі обід або вечерю. Такий суп можна приготувати навіть без м'яса або бульйону, однак він не менш смачний. Отже, давайте спробуємо разом!

Категория: Рецепты / Перші страви / Овочеві супи

 

Часниковий суп

Автор: mrgrtsereda от 8-01-2016, 21:31, посмотрело: 528

Часниковий суп

Стравою усіх кулінарних книг багатьох народів є часниковий суп. От в Іспанії, наприклад, дуже часто зустрічаються гострі часникові супи, але до них прийнято подавати сухарі. А у Франції в такі страви додають вершки і не тільки, також вони готують на овочевому бульйоні, тому в тій місцевості суп виходить ситним і не гострим. Також рецепти легких юшок присвоїли собі Чехія і Словаччина. Ну а ми з Вами розглянемо найпростіший спосіб.

Категория: Рецепты / Перші страви / Овочеві супи

 

Суп для схуднення

Автор: mrgrtsereda от 8-01-2016, 21:19, посмотрело: 530

Суп для схуднення

Суп є найсильнішою жиросспалюючою стравою, за рахунок продуктів, що входять до його складу. Якщо ви хочете схуднути, або ж намагаєтеся тримати себе у формі, такий суп необхідно вживати щодня у вигляді базового. Їсти його можна в необмеженій кількості, так як чим більше ви його вживаєте, чим більший результат ви відчуєте на своєму тілі. Суп сприятливо впливає на ваш організм: він виводить шлаки, ретельно чистить, спалює жири. Причому, з ним ви ніколи не будете відчувати себе голодним, а значить, будете перебувати у відмінному настрої. Важливо: в період вживання супу для схуднення не можна вживати алкоголь!

Категория: Рецепты / Перші страви / Овочеві супи

 
Назад Вперед
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.