Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Майонез домашній "Провансаль"

Автор: RusGT от 1-01-2016, 22:38, посмотрело: 397

Майонез домашній "Провансаль"

Майонези бувають різні: і зі всілякими добавками, і з різним відсотком жирності, з різними назвами, і від різних торгових марок. Але нічого не може зрівнятися з Домашнім майонезом! Якщо говорити про відмінності, в першу чергу прийде на розум – присмак і консистенція такого продукту. Різниця справді відчутна. Для початку, – це приємний аромат та ніжний смак. Крім всього цього Домашній майонез йде без будь-яких добавок, а це в свою чергу безпечно для нашого організму!

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Майонез

 

Майонез домашній

Автор: RusGT от 1-01-2016, 22:19, посмотрело: 407

Майонез домашній

Хто б міг сказати, що майонез це даремний продукт? Частково це могло бути правдою по відношенню до магазинного майонезу, через емульгатори, консерванти і так далі. Чого не можна сказати про майонез приготованого в домашніх умовах. Він робить страви просто дуже смачними, як приклад, салат олів'є або оселедець під шубою. Жодне свято не проходить без одного з цих страв. Рецепт допоможе створити своїми руками продукт, який надасть вишуканості будь-якому застіллю.

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Майонез

 

Домашній майонез на молоці

Автор: RusGT от 1-01-2016, 21:54, посмотрело: 394

Домашній майонез на молоці

Серед великої кількості соусів і заправок майонез займає перше місце. Він міцно увійшов в щоденний раціон нашого харчування, і хоча про шкоду цього продукту говорять багато, але це зовсім не відноситься до нашого домашнього майонезу на молоці. Він не буде зберігатися на прилавках супермаркетів місяцями, та приготуємо ми цю смачну і ароматну заправку своїми руками зі свіжих продуктів і без консервантів.

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Майонез

 

Пісний майонез

Автор: RusGT от 1-01-2016, 21:32, посмотрело: 395

Пісний майонез

Багато людей настільки люблять майонез, що не можуть уявити жодної страви без цього соусу. Ми приготуємо не тільки смачний, але і корисний пісний майонез. Особливо він стане у нагоді для тих, хто дотримується посту, але при цьому використовує для приготування пісних салатів цю заправку. У звичайному майонезі за основу беруть емульгатор яєчний жовток. Для нашої заправки послужить основою пшеничне борошно. І повірте, наш соус буде не гірше класичного, якщо не краще.

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Майонез

 

Пісний яблучний майонез

Автор: RusGT от 1-01-2016, 21:15, посмотрело: 353

Пісний яблучний майонез

У дні «Великого посту» всі намагаються тримати свої шлунки в узді. Але як же обійтися без улюбленого всіма майонезу? Та все дуже просто можна приготувати відмінний пісний яблучний майонез! Варіантів приготування цієї пісної заправки досить багато, на крохмалі, сої, волоських горіхах, але даний вид ароматного соусу більш практичний і найсмачніший!

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Майонез

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.