Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Буряковий квас

Автор: Yarmarok от 8-02-2016, 17:54, посмотрело: 398

Буряковий квас

Навесні потрібно більше пити, ніж їсти. Виводяться токсини, організм очищається від зимових завалів важкої їжі. І краще всього допомогти собі не газованою водою і магазинними соками, а напоями, приготованими з натуральної сировини, - морсами, квасами. Квас - це старовинний російський напій. З чого тільки його не готували - з хліба, з буряка, з ячменю, з усіх ягід: суниці, журавлина, смородина, всього і не перерахувати. Зупинимося на приготуванні бурякового квасу. Адже цей цілющий напій не лише прекрасно угамовує спрагу, але і оздоровлює увесь організм; відновлює судини, печінку, нирки.

Категория: Рецепты / Напої / Квас

 

Квас хлібний

Автор: Yarmarok от 8-02-2016, 16:56, посмотрело: 347

Квас хлібний

...Ех, кваску б зараз - сказав якось басом мій син в 5 років і я відразу теж захотіла холодного і сильного кваску. Десь у мене була суха закваска для цього напою. Вирішено, сьогодні ставимо квас. І хоча напій цей літній, іноді хочеться себе і своїх близьких побалувати чим-небудь отаким, забутим. Адже хтось робить домашній квас круглий рік! А ще огірочки і редиска свіжі вже продаються, означає і окрошку можна настругать.

Категория: Рецепты / Напої / Квас

 

Медовий квас

Автор: Yarmarok от 8-02-2016, 15:41, посмотрело: 376

Медовий квас

Медовий квас - освіжаючий напій, який подарує бадьорість в жаркий літній день. Готувати такий напій на подив просто, а виходить він дуже смачний, шипучий і солодкий. Головне, щоб під рукою були свіжі якісні продукти і гарний настрій.

Категория: Рецепты / Напої / Квас

 

Ризький квас

Автор: Yarmarok от 7-02-2016, 21:26, посмотрело: 296

Ризький квас

Літо - сама краща пора року. Яскраве сонечко, зелене листя на деревах, теплий пісочок приносять задоволення, проте настирна спрага може зіпсувати гарний настрій. Звичайно, можна втамувати її будь-яким газованим напоєм, охолодженим чаєм, компотом, але кращий варіант - ризький квас. Він освіжить, надасть бадьорість і подарує приємні хвилинки насолоди!

Категория: Рецепты / Напої / Квас

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.