Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Коньяк в домашніх умовах

Автор: Yarmarok от 12-02-2016, 14:15, посмотрело: 449

Коньяк в домашніх умовах

Коньяк - це відомий алкогольний напій, який роблять із спеціальних сортів винограду. Він має високу міцність і готується за особливою технологією. Існує багато рецептів приготування коньяку в домашніх умовах з абсолютно різних інгредієнтів - кави, спецій, спирту, горілки і ягід. І, оскільки дотримуватися оригінального способу приготування в домашніх умовах досить складно, ми приготуємо коньяк по-своєму. Хочете знати як? Натисніть на кнопку "...далі".

Категория: Рецепты / Напої / Коньяк

 

Коньяк кавовий

Автор: Yarmarok от 12-02-2016, 13:34, посмотрело: 492

Коньяк кавовий

Напевно кожна хазяйка хоче чимось здивувати своїх гостей. Це може бути оригінально оформлений салат або складний десерт. Ну а що ж до випивки? Як правило, алкоголь не готується, а купується в магазинах, тому здивувати гостей саме їм можна тільки, якщо він або дуже дорогий, або дуже рідкісний. Пропоную Вам рецепт кавового коньяку, який успішно впорається із завданням здивування гостей, а так само не зажадає від Вас великих грошових витрат на приготування.

Категория: Рецепты / Напої / Коньяк

 

Ароматний коньяк по-домашньому

Автор: Yarmarok от 12-02-2016, 13:13, посмотрело: 436

Ароматний коньяк по-домашньому

Мабуть, жодне доросле святкування не обходиться без алкогольних напоїв. І, незважаючи на величезну різноманітність таких, які продаються в магазинах і супермаркетах, особлива увага гостей, як правило, приділяється алкоголю домашнього виробництва. Будь-то наливка, вино або коньяк. Ось про останній ми і поговоримо сьогодні, оскільки тема сьогоднішнього дня - ароматний коньяк по-домашньому. Цьому рецепту треба приділити особливу увагу, поскільки при простих інгредієнтах і нескладному приготуванні, результат виходить просто приголомшливим!

Категория: Рецепты / Напої / Коньяк

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.