Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Коломацький чай

Автор: roman от 5-02-2016, 13:08, посмотрело: 514

Коломацький чай


Сьогодні ми з вами приготуємо не зовсім звичний для нас напій - калмицький чай . Є кілька версій створення цього тонізуючого пиття. Деякі стверджують, що його рецептом поділилися з нами кочували племена монголів. За іншою версією - чай приїхав до нас з Тибету. У Калмикії цей напій вважається традиційним і дуже часто використовується в святкових ритуалах як підношення божествам.

Категория: Рецепты / Напої / Інший чай

 

Літній чай

Автор: roman от 5-02-2016, 13:03, посмотрело: 537

Літній чай


Влітку в спеку як ніколи важливо вживати багато рідини, але всілякі популярні газованої води і соки абсолютно не підійдуть, в основному через величезної кількості цукру і консервантів. Тому сьогодні я розкрию вам рецепт приготування напою, який не тільки вгамує вашу спрагу, але і підніме настрій, освіжить і трохи підбадьорить. Називається він просто річний чай , давайте ж дізнаємося, як і з чого його потрібно заварювати.

Категория: Рецепты / Напої / Інший чай

 

Чай масала

Автор: roman от 2-02-2016, 14:13, посмотрело: 424

Чай масала


Чай масала - індійський напій зі спеціями. Готується він, як правило, на основі чорного чаю, щоб спеції то голінок його смак. Не існує одного єдиного рецепта його приготування, так, наприклад, замість цукру ви можете використовувати мед. Але в кожному разі чай масала виходить смачним, ароматним і зігріваючим, то що потрібно темними зимовими вечорами.

Категория: Рецепты / Напої / Інший чай

 

Суничний чай

Автор: roman от 2-02-2016, 14:09, посмотрело: 429

Суничний чай


Суничний чай нагадає вам про сонячне літо. Готується він з натуральних заморожених ягід, з додаванням меду і цукру, що надає напою солодкість. Дуже смачно і корисно, а як зігріває!

Категория: Рецепты / Напої / Інший чай

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.