Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Діжонська гірчиця

Автор: Iana_92 от 23-01-2016, 01:41, посмотрело: 479

Діжонська гірчиця

Діжонська гірчиця - найвідоміший сорт французької гірчиці. Більше половини усієї гірчиці, вироблюваної у світі, складає діжонська гірчиця. Без неї просто неможливо собі уявити французьку кухню. Широко використовується вона і в приготуванні страв в інших країнах Середземномор'я. Усі гурмани, як найзавзятіші вегетаріанці, а так і не вегетаріанці, божеволіють просто від їжі, приготованої із її застосуванням.

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Гірчиця

 

Гірчиця по-російськи

Автор: Iana_92 от 23-01-2016, 01:22, посмотрело: 323

Гірчиця по-російськи

Звична для нас гірчиця, готовий соус або зерна, відома людям вже декілька віків. І хоча, наприклад, в Древньому Римі і Греції, зерна гірчиці йшли в жертву богам, пізніше, а точніше в IX столітті н.е. у французьких монастирях вже готували соус, який могли спробувати і прості грішники. Саме завдяки французам, кулінарний світ збагатився багатьма сортами гірчиці. Тепер у вас з'явилася можливість самостійно приготувати це чудо. Рецептів існує багато, але сьогодні пропоную вам приготувати гірчицю по-російськи.

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Гірчиця

 

Гірчиця по-німецьки

Автор: Iana_92 от 23-01-2016, 01:11, посмотрело: 362

Гірчиця по-німецьки

Така гірчиця по-німецьки має другу назву - Дюссельдорфська гірчиця. Вона прекрасно підійде для того, щоб заправити різноманітні салати, її можна використати як соус до різноманітних м'ясних страв. Безумовно, зараз магазини пропонують споживачам величезний вибір найрізноманітніших гірчиць, за найприйнятнішими цінами, проте домашня гірчиця, приготована з любов'ю і за усіма правилами за своїм смаком ні з чим не зрівняється.

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Гірчиця

 

Сильна гірчиця

Автор: Iana_92 от 23-01-2016, 01:04, посмотрело: 386

Сильна гірчиця

Таку дивовижну гірчицю можна приготувати, починаючи з осені і до весни. Сильна гірчиця має не лише пікантний і незвичайний смак, але ще й просто незамінна при застуді і грипі, особливо восени і зимою. Цей рецепт використовується вже впродовж багатьох років. Обов'язково приготуйте таку гірчицю, і ви не пошкодуєте!

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Гірчиця

 

Гірчиця на огірковому розсолі

Автор: Iana_92 от 23-01-2016, 00:57, посмотрело: 374

Гірчиця на огірковому розсолі

Гірчиця на огірковому розсолі, користується величезною популярністю за рахунок простоти її приготування та мінімальної кількості продуктів, які знадобляться в процесі приготування. Також, отримана гірчиця буде дуже сильною, що, поза сумнівом, зможуть оцінити любителі гострих страв, спробувавши гірчичку з м'ясними і холодними стравами.

Категория: Рецепты / Другое / Соуси / Гірчиця

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.