Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Борщ для годуючих мам

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 17:30, посмотрело: 554

Борщ для годуючих мам

Харчування годуючої матері – це основа здоров'я дитини. Воно повинне бути різноманітним і повноцінним, яке забезпечить гарне самопочуття молодої мами і майбутньої дитини. Жінка повинна постійно заповнювати енергетичні витрати і поповнювати харчові речовини, які йдуть на вироблення грудного молока. Що найважливіше, так це правильне харчування годуючої матері, воно важливе для забезпечення нормального і оптимального складу грудного молока, його достатності і тривалої лактації. Пропонуємо вам рецепт борщу для годуючих мам, який відповідає всім цим критеріям.

Категория: Рецепты / Перші страви / Борщ

 

полтавський Борщ

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 17:15, посмотрело: 533

полтавський Борщ

Борщ - це дуже корисна і смачна страва, тому що в ньому є багато овочів,які містять вітаміни. Хоч раз на день ми повинні з'їсти чогось рідкого. Найчастіше ми готуємо супи,борщі, окрошки. Але, можливо, Ви ще не пробували готувати борщ по-полтавськи. З такої нагоди, я розповім Вам його майстерний рецепт. Ця страва дуже подобається маленьким дітям, так чому б і Вам не побалувати своїх діток.

Категория: Рецепты / Перші страви / Борщ

 

Борщ без капусти

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 01:20, посмотрело: 550

Борщ без капусти

Смачний і бездоганний, поживний червоний борщ, який наповнений корисними соками буряків, в сукупності з смачним м'ясним бульйоном. Його варити дуже просто! Приготувати цю чудову страву можна за цим рецептом і в пісному варіанті. Від стандартного борщу суп відрізняється лише відсутністю капусти і самою заправкою у вигляді нарізки овочів - кубиками.

Категория: Рецепты / Перші страви / Борщ

 

Холодний борщ

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 01:08, посмотрело: 443

Холодний борщ

У літню спеку, часто складно вживати гарячу і важку їжу. Та й час, проведений у включеної газової плити, радості не приносить. Тому влітку ми часто віддаємо перевагу овочевим салатам і окрошці. Для того, щоб урізноманітнити літнє меню, можна приготувати смачну і поживну страву – холодний борщ. Його смак оцінять всі ваші домочадці, включаючи самих маленьких. До того ж, готується такий борщ дуже швидко, що не змусить вас довго стояти біля плити.

Категория: Рецепты / Перші страви / Борщ

 

Борщ по-польски

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 00:57, посмотрело: 580

Борщ по-польски

Під час обіду на правильному столі завжди є суп. Супів безліч в різних національних кухнях, але в східній і центральній Європі найпоширенішим супом є борщ. В кожній країні є свої тонкощі і особливості приготування борщу. Це багатокомпонентна і технологічно складна страва. Але якщо Ви вмієте готувати борщ, то з іншими супами теж впораєтеся. Сьогодні будемо варити польський червоний борщ, або, як його називають поляки, barszcz czerwony.

Категория: Рецепты / Перші страви / Борщ

 

Солодкий борщ

Автор: Валентин от 6-01-2016, 00:03, посмотрело: 653

Солодкий борщ

Напевно не знайдеться людини на просторі всієї країни, хто не розуміє, що означає слово борщ. І майже кожен народ на території східної Європи вважає його своєю національною стравою і вірить, що саме його народ став відкривачем цієї страви. Чарівний аромат борщу манить всіх, хто колись його спробував ,це твір часів. Солодкий борщ не виняток.

Категория: Рецепты / Перші страви / Борщ

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.